Dobierając programy i metody pracy kierujemy się zasadą wszechstronnego, zindywidualizowanego i zróżnicowanego podejścia do rozwoju dziecka.

Naszym założeniem jest, aby wykorzystywane w codziennej pracy metody, pozostawiały nauczycielowi jak i dziecku dużą autonomię, ale jednocześnie aby były środkiem wielopłaszczyznowej stymulacji wszelkiej aktywności dziecka.

Bogata oferta zajęć autorskich, oferowanych w ramach podstawowej opłaty za przedszkole sprawia, że dzieci w naszym przedszkolu nigdy się nie nudzą. Aktywnie spędzają czas, codziennie poznają coś nowego, własnoręcznie tworzą różnorodnymi technikami i materiałami oryginalne prace plastyczne, aranżują ciekawe zabawy i współuczestniczą w szeroko rozumianym „życiu przedszkola”.

Każdy dzień, choć ma stałe moduły, nigdy nie jest taki sam!

Dlatego dzieci są u nas radosne i ciekawe każdego kolejnego spotkania!

Drogi Rodzicu, pozwól swojemu dziecku przeżywać te niezapomniane chwile, wspólnie z nami!

ZAPRASZAMY do RADOSNEGO PRZEDSZKOLA