Choć nasza oferta zajęć jest bogata i wszechstronna, dzisiejszy rynek stwarza nam możliwość kształtowania dodatkowych umiejętności pod okiem i w bezpośrednim kontakcie z fachowcami, którzy wiele lat swojego życia poświęcili zdobywaniu wiedzy i umiejętności w wybranym przez siebie kierunku.

Kierując się zatem zasadą wszechstronnego rozwoju dzieci, nasze panie nauczycielki w pierwszym miesiącu pobytu dziecka w przedszkolu bacznie je obserwują i poznają po to, aby móc Państwu zasugerować „trafione” zajęcia dodatkowe, które będą zgodne z potencjałem i zainteresowaniami dziecka.

Wspólna rozmowa i wymiana spostrzeżeń o dziecku ułatwi Państwu decyzję o wyborze zajęć dodatkowo płatnych.

A w naszej ofercie aktualnie są:

• Taniec
  • Angielski (dodatkowe lekcje)
  • Zajęcia z piłką – PRZEDSZKOLIADA
  • Yoga dla dzieci
  • Logopedia – zajęcia indywidualne

W bieżącym roku przedszkolnym 2020-2021, z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oferta zajęć dodatkowych, prowadzonych przez podmioty zewnętrzne, została znacząco ograniczona. Wybrałyśmy zajęcia, które cieszyły się największym zainteresowaniem dzieci.