11-13.01 – Warsztaty Plastyczne – wielkie przygotowania do ulubionego święta dzieci, czyli do Dnia Babci i Dziadka; nasze przedszkolaki będą przygotowywać prezenty dla swoich Dziadków

17.01 – Światowy Dzień Śniegu – choć ten coraz rzadziej się pojawia, niezmiennie ogromnie cieszy dzieci i sprawia im wiele frajdy! A wszelkie sporty zimowe – to ulubione aktywności na świeżym powietrzu i wspaniała jest zabawa. Jeśli śniegu na zewnątrz zabraknie – sami zamienimy nasze przedszkole w ‘śnieżną krainę’….

20.01 Dzień Pingwina – wszyscy ubieramy się na biało – czarno, będziemy się kiwać i tuptać jak pingwinki, będzie miło i wesoło, choć nie zabraknie też wiedzy – przekazanej w przyjaznej formie zabaw. Dowiemy się czy te ptaki potrafią latać, jakie są ich cechy charakterystyczne i dlaczego od lat ich życie nas intryguje ….

21.01 – 22.01  Dzień Babci i Dziadka – to wspaniały dzień, w którym w szczególny sposób wyrażamy Dziadkom naszą miłość i wdzięczność. Nie może zabraknąć przytulasów, całusów i miłych słów – uwieńczeniem jak zawsze będzie wręczenie własnoręcznie przygotowanych prezentów, laurek i ….innych niespodzianek – wszystkim Dziadkom życzymy dużo zdrowia i spokojnego czasu dla wnucząt!

28.01 – Dzień Puzzli i Łamigłówek – w naszym przedszkolu będziemy obchodzić nietypowe święto Międzynarodowy Dzień Puzzli i Łamigłówek. Aktywności dzieci tego dnia skierowane będą na rozwiązywanie zagadek, zabawy w kalambury, rozwiązywanie rebusów oraz układanie różnego typu puzzli. Na pewno w tym dniu potrzebne nam będzie skupienie, ale też nie zabraknie swobody i uśmiechu