"Radosna Zerówka"

Radosne Przedszkole to również kameralna, na najwyższym poziomie „zerówka” – czyli grupa 6-latków. Podobnie jak w przypadku pozostałych grup wiekowych, tak samo w zerówce wyznajemy zasadę, że maksymalna liczba dzieci to: 16. Zerówka Wilanów ul. Vogla 9 w Radosnym Przedszkolu, to dobry wybór dla Twojego dziecka.

W naszej zerówce stawiamy na zrównoważony rozwój dziecka, które lada moment zamieni mury naszego Radosnego Przedszkola na szkolne korytarze. Cały dzień jest wypełniony kreatywnymi zabawami, ogólnorozwojowymi zajęciami dodatkowymi, nauką (język angielski), elementami programu autorskiego (doświadczenia, eksperymenty, teatrzyki, eventy).

Dzieci w zerówce Radosnego Przedszkola mają okazję rozwijać się w bezpiecznym i przyjaznym środowisku które bardzo często doskonale znają, jako że spora część naszych 6-latków uczęszczała wcześniej do młodszych grup wiekowych. Nowe dzieci są z wyczuciem i wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia włączane do grupy przez naszą wykwalifikowaną i empatyczną kadrę nauczycielską.

Zerówka Wilanów

W Radosnym Przedszkolu zerówka dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, prowadząc zajęcia w sposób stymulujący kreatywność i ciekawość.

Nasza zerówka w subtelny sposób przygotowuje dzieciaki do uczęszczania do szkoły. Zapewniamy podstawy niezbędne do płynnego przejścia do bardziej formalnej edukacji.

Zapraszamy !

Zerówka Warszawa