Przedszkole Wilanów Rekrutacja

Rekrutacja do Radosnego Przedszkola

Cały czas trwa rekrutacja w naszym przedszkolu, aż do całkowitego wyczerpania miejsc. Radosne Przedszkole oferuje możliwość dołączenia do grupy także w ciągu trwającego roku szkolnego. Dla dzieci wchodzących do już uformowanych grup, które funkcjonują od kilku tygodni może to być stresującym przeżyciem. Stąd nasze przedszkole oferuje bezpłatne spotkania adaptacyjne, aby ułatwić proces wchodzenia w nowe środowisko.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat: przedszkole Wilanów rekrutacja – Radosne Przedszkole. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji odnośnie spotkań adaptacyjnych, wysokości czesnego, oferowanych usług w ramach czesnego, możliwości dokupienia dodatkowych zajęć z różnych dziedzin.

Radosne Przedszkole przykłada bardzo dużą wagę nie tylko do jakości nauczania i opieki nad dziećmi, ale także do dobrego kontaktu z rodzicami i przejrzystości współpracy z nimi. Zainteresowany naszym przedszkolem rodzic na swoją prośbę dostanie kompletną informację na każdy temat który go interesuje.

Większość kwestii wyjaśnia nasza strona internetowa, zachęcamy do odwiedzenia zakładki:

Przedszkole Wilanów Rekrutacja

Pod wskazaną stroną znajdują się także informacje dotyczące wyprawki dla dziecka, czyli rzeczy niezbędnych do funkcjonowania w placówce dla każdego przedszkolaka.

O każdej porze dnia i nocy mogą Państwo także zostawić wiadomość za pomocą formularza kontaktowego, który można znaleźć tutaj:

Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Państwem i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji czy jakiejkolwiek innej kwestii.

Przedszkole Wilanów Rekrutacja – Radosne Przedszkole