Przedszkole Warszawa Wilanów

Dzielnica Wilanów

Wilanów to dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej części miasta. Zamieszkiwana jest przez około 50 000 mieszkańców. Wilanów może się pochwalić wieloma atutami cenionymi zarówno przez osoby na stałe zamieszkujące tą dzielnice, jak i przez osoby ją odwiedzające. Piękny kompleks pałacowo-ogrodowy (Pałac w Wilanowie) jest uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w całej Warszawie.

Ponadto dzielnica może się pochwalić dużą ilością terenów zielonych, które dodają jej uroku i wpływają pozytywnie na czystość powietrza. W Wilanowie jest wiele atrakcji w tym między innymi muzea (chociażby Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie) i rezerwaty (Rezerwat przyrody Morysin, Rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska). Okolica uchodzi za spokojną, bezpieczną i rodzinną. Wilanów jest dobrze skomunikowany (właśnie budowana jest linia tramwajowa) i atrakcyjny pod kątem rynku nieruchomości. Od lat domy i mieszkania w Wilanowie cieszą się ogromną popularnością i popyt przewyższa podaż. Wilanów jest jedną z tych dzielnic których liczba mieszkańców cały czas i sukcesywnie rośnie od wielu lat.

Przedszkole Wilanów

Wilanów wyróżnia się także jeszcze jednym aspektem. Otóż znajduje się tutaj nasze niepubliczne Radosne Przedszkole – w opinii wielu rodziców czołowa placówka w całej Warszawie i bez wątpienia absolutny top na Wilanowie. Przedszkole jest na rynku od wielu lat i cieszy się olbrzymią renomą i doskonałą marką. Przez Radosne Przedszkole przeszło już wiele roczników dzieci, które – dzięki pasji naszych nauczycieli z olbrzymim zaangażowaniem, organizacji placówki i kreatywnym pomysłom dyrekcji – z dużą nostalgią wspominają swój czas w Radosnym Przedszkolu. Czas spędzony w przedszkole Warszawa Wilanów – Radosne Przedszkole to nie tylko doskonała zabawa, w bogato wyposażonych salach, przy kreatywnych zabawach – to także doskonałe przygotowanie do kolejnych etapów edukacji – perfekcyjna realizacja programu MEN. Ponadto realizujemy swój własny autorski program, oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych. Każdy aspekt który może wpływać na jakość przedszkola jest przez nas analizowany i wprowadzany na najwyższy możliwy poziom. Przy czym staramy się nie zatracić przy tym wszystkim tego co najważniejsze – naszej miłości do pracy którą wykonujemy i do naszych podopiecznych, bo wszyscy pracownicy Radosnego Przedszkola po prostu lubią swoją pracę i uwielbiają dzieci.

Przedszkole Warszawa Wilanów – pod tym hasłem kryje się około 70 przedszkoli. Bez wątpienia wybierając przedszkole dla swojego dziecka mają Państwo w głowie parametry które muszą być spełnione, żeby się Państwo zdecydowali. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na nasz temat, proszę sprawdzać w internecie, proszę pytać na forach, pytać rodziców którzy mieli u nas swoje dzieci. Nie boimy się opinii, bo wiemy, że są świetne. Jeśli przedszkole Warszawa Wilanów – to tylko Radosne Przedszkole.

Przedszkole Wilanów - Przedszkole Warszawa Wilanów