radosne_przedszkole_logo_big

Ostatnie wolne miejsca na 2023/2024! Najlepsza ZERÓWKA w Wilanowie ...

Czy myślą już Państwo o przedszkolu dla swojego dziecka?

Jeśli pierwszą myślą była odpowiedź tak –  to spieszymy z pomocą!

Zapraszamy dzieci do naszego Radosnego Przedszkola już od 2,5 roku aż po zerówkę.

Drogi Rodzicu – zwróć uwagę na emocje wypisane na twarzach naszych dzieci: uśmiech, zaduma, radość i duma z własnych osiągnięć – to nasza codzienność!

W Przedszkolu korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, które idealnie wspierają program dydaktyczny oraz nasz wewnętrzny bogaty Program Autorski. 

Drogi Rodzicu - zajrzyj do naszego przedszkola:

Nasze mocne strony:

KADRA
świetna, młoda, kreatywna, zaangażowana

NOWOCZEŚNOŚĆ
tablice multimedialne wspierają rozwój

bogaty PROGRAM AUTORSKI
oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych: tańce, piłki, joga, języki obce

KREATYWNOŚĆ
nasze występy, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi, ze sztuką

SENSOPLASTYKA
to nasza codzienność

WŁASNY OGRÓDEK
zapewnia codzienne zabawy na świeżym powietrzu

WŁASNA KUCHNIA
zdrowa, domowa, dobrze zbilansowana

Zajrzyj do naszych wnętrz:

Współpracujemy z:

Przedszkole Warszawa

Naszą ambicją od zawsze było stworzenie placówki pod każdym względem znajdującą się wśród najlepszych przedszkoli w Warszawie. Dążymy do tego konsekwentnie dzień po dniu, staramy się doskonalić każdy aspekt naszej działalności, zwracać uwagę na sygnały płynące od dzieci, rodziców, czy naszych pracowników. Śledzimy wszelkie nowinki, najnowsze trendy, uczestniczymy w szkoleniach i webinarach, tak aby reprezentować najwyższe standardy i podążać z duchem czasu.

Nie ma oficjalnego rankingu, który by klasyfikował przedszkola, zresztą stworzenie takowego byłoby niezwykle trudne. Jednakże możemy – może subiektywnie – stwierdzić, że w dużym stopniu udało nam się zrealizować nasze cele.

W większości przypadków kadra zarządzająca i pracownicy naszego przedszkola to także rodzice, więc poprzez ten fakt wiemy, czego oczekuje się od tego rodzaju placówki edukacyjnej. Nasze Radosne Przedszkole z warszawskiego Wilanowa spełnia wszelkie wymogi jakie może stawiać rodzić: realizacja programu rekomendowanego przez MEN, własny Program Autorski obejmujący wiele aspektów i dziedzin z wiedzy o świecie, bogata oferta zajęć dodatkowych. Ponadto posiadamy wykwalifikowaną, empatyczną, sympatyczną, doświadczoną i kochającą dzieci kadrę. Mocno stawiamy na zadowolenie dzieci a także dobrą współpracę i kontakt z rodzicami. Przedszkole jest w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowanej, posiada ciepłe i przytulne sale, nowoczesne i bogate wyposażenie, ładny i przyjemny plac zabaw. Posiadamy też własną kuchnię, którą dzieci bardzo sobie chwalą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i możliwościami, między innymi w działach:

Przedszkole Warszawa Rekrutacja

Nasza placówka jest przedszkolem niepublicznym, a nabór prowadzimy w miarę posiadanych wolnych miejsc. Uczęszczanie do Radosnego Przedszkola wiąże się z wpłatą wpisowego a także regularnym opłacaniem czesnego. Aktualna wysokość opłat jest do wglądu TUTAJ.

Nasze przedszkole dba o komfort zarówno potencjalnych nowych przedszkolaków jak i ich rodziców, i w tym celu wprowadziliśmy ADAPTACYJNE PIĄTKI. Po wcześniejszym umówieniu się, można przyjść na 2 godziny, zobaczyć jak wygląda Radosne Przedszkole i zajęcia prowadzone z dziećmi. Jest to doskonała okazja żeby porozmawiać z kadrą zarządzającą i/lub z nauczycielkami. Adaptacyjne piątki są absolutnie niezobowiązujące, ale mogą wydatnie pomóc w podjęciu decyzji.

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci które ukończyły 2,5 roku życia (czasami nieco młodsze). Mamy więc grupę dzieci 2-3 letnich, 3-latki, 4-latki, 5-latki i zerówka czyli 6-latki. Dla wielu rodziców ważną informacją jest, że maksymalna liczba dzieci w jednej grupie w naszym przedszkolu to 16 – jest to bardzo ważne z punktu widzenia komfortu samych dzieci jak i sprawnego realizowania założeń programowych.

Godziny pracy naszego przedszkola są dopasowane do godzin aktywności zawodowej większości Warszawiaków, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 18:30. Pracujemy 12 miesięcy bez przerwy wakacyjnej czy zimowej.

Wszelkie pytania odnośnie rekrutacji można zadawać również drogą mailową i telefoniczną. Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

Zerówka Waszawa

Radosne Przedszkole może się pochwalić doskonałą zerówką. Skupiamy się na kompleksowym rozwoju sześciolatków, przygotowując je do szkolnych wyzwań.

Oferujemy bogaty program edukacyjny, a każdy dzień jest starannie zaplanowany, tak aby zapewnić dzieciom równowagę między nauką a zabawą. Kładziemy nacisk nie tylko na przygotowanie merytoryczne do nauki w szkole, ale też dbamy o rozwój socjalny i emocjonalny. Staramy się to osiągnąć poprzez kreatywne zabawy i zajęcia rozwijające różnorodne umiejętności.

W programie m.in. nauka języka angielskiego z native speakerem metodą immersji, co pozwala dzieciom zanurzyć się w języku i uczyć go w praktycznych kontekstach. Program zajęć obejmuje również naukę liter, cyfr oraz rozwijanie umiejętności potrzebnych do czytania, pisania, matematyki, i wiele innych.

Zadowolenie rodziców i sukcesy dzieci w późniejszej edukacji świadczą o wysokiej jakości oferowanej przez Radosne Przedszkole. Placówka zyskała reputację doskonałego przygotowania dzieci do szkoły, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Zachęcamy do odwiedzenia nas na Wilanowie, gdzie Radosna Zerówka czeka na kolejne pokolenia uczniów.